Jakiego produtu szukasz?
Search
Search
Search

TECZKA OFERTOWA z indywidualnym nadrukiem stanowi istotny element prezentacji firmy. Oprócz spełniania podstawowej funkcji, jaką jest przechowywanie dokumentów czy materiałów szkoleniowych, stanowi idealny nośnik reklamy oraz w prosty i funkcjonalny sposób uzupełnia ofertę handlową. Oferujemy projekt i druk teczek w różnych wariantach: zarówno pod względem formatu, jak i wykończenia / uszlachetnienia druku.

Teczki drukujemy w technologii druku offsetowego lub cyfrowego na kredzie 350 g. Proponujemy wykończenie standardowe (lakier dyspersyjny), z folią matową lub błysk jednostronnie lub z folią matową i lakierem UV wybiórczo jednostronnie. Nasze studio graficzne przygotuje projekt indywidualny w cenie: od 149,00 zł netto (w zależności od stopnia złożoności projektu).

Naszym Klientom oferujemy GALERIĘ GOTOWYCH PROJEKTÓW do spersonalizowania logotypem, danymi firmy i innymi istotnymi elementami. 

Materiał: kreda 350g

Format: 305x227mm po złożeniu, 477 x 343 mm na płasko, grzbiet 1mm lub 5mm

Nadruk: jednostronny (4/0) 

Uszlachetnienie: folia mat, błysk lub UV

Małe nakłady: od 100 szt

wybierz rodzaj uszlachetnienia

2

wybierz ilość (cenniki poniżej)

3

skorzystaj z formularza na dole strony, zadzwoń albo napisz maila z zamówieniem

4

Jeśli interesuje Ciebie inny rodzaj, ilość czy wielkość notesów samoprzylepnych zadzwoń lub napisz do naszego działu handlowego. Chętnie pomożemy i doradzimy.
nakładlakier dyspersyjnyfoliaFolia + UV
1005,60 zł7,70 zł9,50 zł
1504,20 zł5,50 zł6,90 zł
2003,50 zł4,50 zł5,70 zł
2503,00 zł3,80 zł4,80 zł
3002,60 zł3,50 zł4,20 zł
4002,20 zł2,90 zł3,50 zł
5001,90 zł2,50 zł3,00 zł

Cena netto bez podatku VAT 23%

Projekt wybrany z galerii GRATIS + 90,00 zł personalizacja

Koszt projektu i przygotowania do druku to 50,00 zł netto za godzinę pracy studia graficznego, nie mniej niż 149,00 zł netto

Koszt wysyłki: 1 karton/ tuba (do 30 kg): 30,00 zł netto

 

Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje? Napisz do nas!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.