+48 61 622 78 03 biuro@profesjonalnydruk.pl

Segregatory

Segregator z nadrukiem reklamowym lub firmowym to prestiżowy produkt, będący wizytówką Państwa firmy.  Ma praktyczne zastosowanie nie tylko w księgowości (do przechowywania dokumentów) ale również może stanowić efektowną oprawę oferty handlowej, materiałów informacyjnych, kart produktowych czy wzorników używanych przez Przedstawicieli Handlowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo segregatory o różnej wielkości (grzbiet i format) z mechanizmem 2 i 4 ringowym, a także segregatory z zamknięciem na rzepy.

Oferujemy zadruk 4/0 (jednostronnie kolor) lub 4/4 (dwustronnie kolor).

Segregator może być pokryty folią błysk, mat lub folią strukturalną, jak również z elementami lakierowanymi lakierem UV wybiórczo. Jako opcje dodatkową  oferujemy wyposażenie segregatorów w kółko grzbietowe, kieszonkę na wizytówkę, kieszonkę grzbietową lub trójkątną.

Produkujemy segregatory z gotowych projektów, jak również oferujemy wsparcie naszego studia graficznego, które przygotuje satysfakcjonujący państwa projekt.

W przypadku zainteresowania inną grubością grzbietu, drukiem 4/4 lub innym wykończeniem – prosimy o kontakt z działem handlowym, który przygotuje indywidualną ofertę.

Kontakt do naszych przedstawicieli handlowych:
Szybki kontakt!
+
Wyślij!