Technologia – informacje

Drukarnia cyfrowa to przede wszystkim zespół wspaniałych ludzi, ale żeby wykorzystać ich potencjał niezbędny jest najnowszy park maszynowy. Druk cyfrowy to najnowocześniejsza technologia, która dla nas pracuje. Poniżej krótka specyfikacja maszyn pracujące w drukarni cyfrowej w Poznaniu.

Druk cyfrowy w wydaniu Xerox Versant 2100.
Instalacja Październik 2014 – Jedna z pierwszych w Polsce.

Posiadamy XEROX Versant 2100, który cechuje się doskonałymi parametrami:

  • Drukujemy do 100 stron na minutę na podłożach o gramaturze 300 g/m2; do 80 stron na minutę na podłożach o gramaturze do 350 g/m2
  • Rozdzielczość ultra HD zapewnia wyjątkowo wysoki poziom szczegółowości dzięki technologii obrazowania VCSEL ROS
  • Nowy moduł utrwalający zapewnia swobodę użycia szerokiej gamy nośników
  • Wydruk w rozdzielczości 2 400 x 2 400 dpi z cyfrowymi ekranami półtonów

DRUKARNIA CYFROWA dla ciągłości produkcji i wydajności potrzebuje co najmniej 2 nowoczesnych maszyn produkcyjnych.

Proponujemy współpracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w zakresie druku cyfrowego. Posiadamy najlepszy w Polsce system produkcyjny Canon 7000VP pracujący w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi. Druk cyfrowy do formatu 45x32 cm na gramaturach do 350g z olbrzymią wydajnością 1000 ulotek A4 zadrukowanych dwustronnie w 30 minut.

• PERSONALIZACJA WYDRUKÓW
• DRUK NA KALCE ORAZ FOLIACH I PAPIERACH SAMOPRZYLEPNYCH
• DRUK NISKICH NAKŁADÓW (kalendarze już od 10szt., papiery firmowe od 200szt., plakatów, ulotek, wizytówek, teczek firmowych itp.)
• DRUK KSIĄŻEK W NISKICH NAKŁADACH

Druk Monochromatyczny Oce VarioPrint DP Line 110 Instalacja sierpień 2012 / czarno-biały /

Drukarnia cyfrowa nie może się obejść bez nowoczesnej maszyny MONOCHROMATYCZNEJ (czarno- białej). Posiadamy w naszej firmie takie nowoczesne urządzenia: OCE VARIO PRINT 110
Średnionakładowe drukowanie w trybie czarno-białym sprosta największym wymaganiom
Urządzenie Canon vario PRINT 110 działające w oparciu o technologię DirectPress® firmy Océ. Zmienia ona zasady dotyczące spójności obrazu, intuicyjnego interfejsu, możliwości konfiguracji systemu i jego wydajności.

Uszlachetnianie druku

Profesjonalny druk wymaga uszlachetnień, które są niezbędne dla podniesienia estetyki lub zabezpieczenia końcowego produktu. Nowoczesna drukarnia cyfrowa musi posiadać to w swojej ofercie. Foliarka Matrix – folie matowe , błyszczące i nowość : soft touch.

Introligatornia

Współczesna drukarnia cyfrowa każdego dnia realizuje dużą ilość zleceń, które wymagają oprawy: krojenie, bigowanie, falcowanie i oprawa spiralna. W związku z tym niezbędne są nowoczesne i wydajne maszyny introligatorskie. Uchida Aero Cut Quattro – pierwsza instalacja w Polsce – lipiec 2013. Automatyczne ciecie i bigowanie w 1 przebiegu

Gilotyna do ciecia papieru Grafmasz G-73 z komputerowym sterowaniem

 

Maszyna do oprawy w spiralę Renz

Mity i fakty o wpływie używania papieru na środowisko naturalne