+48 61 622 78 03 biuro@profesjonalnydruk.pl

Technologia – informacje

Drukarnia cyfrowa to przede wszystkim zespół wspaniałych ludzi, ale żeby wykorzystać ich potencjał niezbędny jest najnowszy park maszynowy. Druk cyfrowy to najnowocześniejsza technologia, która dla nas pracuje. Poniżej krótka specyfikacja maszyn pracujące w drukarni cyfrowej w Poznaniu.

Heidelberg Versafire EP

Instalacja: Luty 2019 – Pierwsza instalacja w Polsce.

Heidelberg Versafire EP jest maszyną do druku cyfrowego o wysokiej wydajności, pozwalającą na bezpieczną i stabilną produkcję średnio do 500 tys. arkuszy A3 miesięcznie w trybie simpleks oraz wykorzystanie szerokiej gamy podłoży drukowych aż do gramatury 470 g a także druk dwustronny w formacie do 330 × 700 mm nawet na kartonach warstwowych. Jak podaje producent, idealne odwzorowanie szczegółów możliwe jest m.in. dzięki modułowi obrazowania o rozdzielczości 2400 × 4800 dpi oraz czujnikom do automatycznego spektrofotometrycznego pomiaru barwy jak i pasowania. Dodatkowo maszyna wyposażona jest w boczny mechaniczny system pasowania.

DRUKARNIA CYFROWA dla ciągłości produkcji i wydajności potrzebuje co najmniej 2 nowoczesnych maszyn produkcyjnych.

Proponujemy współpracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w zakresie druku cyfrowego. Posiadamy najlepszy w Polsce system produkcyjny Canon 7000VP pracujący w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi. Druk cyfrowy do formatu 45×32 cm na gramaturach do 350g z olbrzymią wydajnością 1000 ulotek A4 zadrukowanych dwustronnie w 30 minut.

• PERSONALIZACJA WYDRUKÓW
• DRUK NA KALCE ORAZ FOLIACH I PAPIERACH SAMOPRZYLEPNYCH
• DRUK NISKICH NAKŁADÓW (kalendarze już od 10szt., papiery firmowe od 200szt., plakatów, ulotek, wizytówek, teczek firmowych itp.)
• DRUK KSIĄŻEK W NISKICH NAKŁADACH

Druk Monochromatyczny Oce VarioPrint DP Line 110 Instalacja sierpień 2012 / czarno-biały /

Drukarnia cyfrowa nie może się obejść bez nowoczesnej maszyny MONOCHROMATYCZNEJ (czarno- białej). Posiadamy w naszej firmie takie nowoczesne urządzenia: OCE VARIO PRINT 110
Średnionakładowe drukowanie w trybie czarno-białym sprosta największym wymaganiom
Urządzenie Canon vario PRINT 110 działające w oparciu o technologię DirectPress® firmy Océ. Zmienia ona zasady dotyczące spójności obrazu, intuicyjnego interfejsu, możliwości konfiguracji systemu i jego wydajności.

Uszlachetnianie druku

Profesjonalny druk wymaga uszlachetnień, które są niezbędne dla podniesienia estetyki lub zabezpieczenia końcowego produktu. Nowoczesna drukarnia cyfrowa musi posiadać to w swojej ofercie. Foliarka Matrix – folie matowe , błyszczące i nowość : soft touch.

Introligatornia

Współczesna drukarnia cyfrowa każdego dnia realizuje dużą ilość zleceń, które wymagają oprawy: krojenie, bigowanie, falcowanie i oprawa spiralna. W związku z tym niezbędne są nowoczesne i wydajne maszyny introligatorskie. Uchida Aero Cut Quattro – pierwsza instalacja w Polsce – lipiec 2013. Automatyczne ciecie i bigowanie w 1 przebiegu

Gilotyna do ciecia papieru Grafmasz G-73 z komputerowym sterowaniem

 

Maszyna do oprawy w spiralę Renz

Mity i fakty o wpływie używania papieru na środowisko naturalne

Szybki kontakt!
+
Wyślij!